"Поїхали по горілку і завернули не туди": окупант розповів, як його товариші через пияцтво "героїчно" потрапили в полон

Читать на русском

"Поїхали по горілку і завернули не туди": окупант розповів, як його товариші через пияцтво "героїчно" потрапили в полон
"Поїхали по горілку і завернули не туди": окупант розповів, як його товариші через пияцтво "героїчно" потрапили в полон

Російські окупанти зізнаються один одному в пияцтві, що панує в лавах їхніх військ, що воюють проти ЗСУ на фронті в Україні. Вони не приховують, що це нерідко призводить до здачі в полон та подальшого висвітлення керівництвом таких ситуацій як "героїчні" вчинки.

Об этом сообщает Устав

Розмову двох військовослужбовців ЗС РФ про товаришів-алкоголіків у підрозділі було перехоплено фахівцями Головного управління розвідки Міноборони України. Аудіо доступне на YouTube-каналі ГУР.

Під час бесіди один із загарбників запитує іншого, чи відомо йому щось про чийогось брата, а той відповідає, що той зник ще навесні минулого року, "по п’яні" звернувши не туди і потрапивши на українських захисників.

"Він там у травні зник. Ну не зник, а п’яний поїхав за горілкою і звернув не туди, блід", — розповів окупант.

За його словами, товариш був не один, а з товаришами по службі. Вантажівку, якою вони пересувалися, знайшли розбитим ПТУРом, але тіл на місці прильоту не виявили. Пізніше їхнє командування створило фейкову історію про чергову "геройську" смерть російських військових під час путінської "спецоперації".

’’Поїхали по горілку і звернули не туди’’: окупант розповів, як його товариші через пияцтво ’’героїчно’’ потрапили в полон. Перехоплення

Його співрозмовник додав, що насправді на батьківщині в РФ брат згаданого "героя" поширює байки про доблесний вчинок свого родича.

"Він уже тут розвинув історію, блід, геройської смерті нах, геройської здачі в полон у несвідомому стані. Тепер всі чекають назад героя, блід. Десь вони чи то знайшли ось списки якісь, чи де- то хтось промайнув на камері, х*й знає», – підтвердив окупант.

Інший висловив подив з приводу того, що солдат ЗС РФ, про який вони говорять, може виявитися живим.

"А, живий?.. Ху*ня повна, а Чинілов що у нас? У полоні. Не обміняли його, там же обмін був здається як?", — поцікавився він ще про одного загарбника, почувши у відповідь припущення "можливо і так ".

А в ГУР нагадали, що за кожен військовий злочин, скоєний проти України, військовослужбовцям та найманцям російської армії буде справедлива відплата.

Источник: ВЧК-ОГПУ