Україна, можливо, перекинула до Авдіївки "одну зі своїх найкращих бригад" – 3-ю штурмову, – Forbes

Читать на русском

Україна, можливо, перекинула до Авдіївки

Україна, можливо, перекинула до Авдіївки "одну зі своїх найкращих бригад" – 3-ю штурмову , – Forbes

У ЗСУ припускають, що нові сили намагатимуться відсунути ЗС РФ від головної асфальтованої дороги, що веде до центру Авдіївки, на вулицю Грушевського.

Генерал Тарнавський у суботу повідомляв, що ЗСУ у місті тримають оборону та «свіжі сили вже вступили в бої».

"Те, що українці посилять Авдіївку, не було вирішено. Очевидно, вирішивши залишитися і битися, українські сили йдуть на величезний ризик. Можливо, це було рішення не Тарнавського", – пише видання і нагадує про заміну головкому минулого тижня, а також репутацію Сирського як людини, "здатної зазнавати великих втрат у завзятих, статичних боях".

"Можливо, що просуваючи Сирського, Зеленський дав зрозуміти, що має намір боротися за Авдіївку. Навіть за високу ціну", – розмірковують журналісти.

Вони вважають, що задумом командування може бути створення в Авдіївці "пастки виснаження" армії РФ, як було в Бахмуті. Проте наголошують на дефіциті снарядів.

"Коли не залишиться боєприпасів, не матиме значення, чи буде в Авдіївці одна українська бригада чи дві. А рішення українського командування посилити місто в кращому разі буде спірним. У гіршому випадку це може призвести до кривавої бойні для українських військ, які намагатимуться втекти на захід із міста, яке вони більше не зможуть захищати", – пише Forbes.

09.02.2024 — різне qrxiquikhiqrrant