Меню пользователя

Вход

Таїланд розпочинає вакцинацію від COVID-19

Таїланд розпочинає вакцинацію від COVID-19
Таїланд розпочинає вакцинацію від COVID-19

У Таїланді розпочалася кампанія по щепленню COVID-19, в якій міністри кабінетів, представники охорони здоров’я та медичні працівники стали одними з перших у черзі на вакцинацію. Про це пише Reuters.

Об этом сообщает Антикор

Перші дози вакцини, розробленої китайською компанією Sinovac Biotech, були отримані віце-прем’єр-міністром Анутіном Чарнвіракулом, який також є міністром охорони здоров’я, в тому числі в інфекційному інституті на околиці Бангкока.

“Я сподіваюся, що щеплення призведе до того, що люди будуть в безпеці від розповсюдження COVID-19, і це дозволить Таїланду якомога швидше повернутися до нормального стану”, – сказав Анутін.

Прем’єр-міністр Прают Чан-оча, якому 66 років, не зміг вакцинуватися, адже його вік виходить за рамки 18-59 років, придатних для отримання вакцини CoronaVac від SinoVac. Цього тижня Таїланд отримав перші 200 000 доз вакцини Sinovac з Китаю та 117,00 імпортних доз вакцини AstraZeneca. CoronaVac розподілено між 13 провінціями високого ризику, які з 28 лютого почнуть вакцинувати медичних працівників. Вакцина AstraZeneca буде готова до використання до другого тижня березня після проходження тестів контролю якості.

За даними Worldometers, у Таїланді зафіксували 25 881 випадків коронавірусу, 83 людини померли, 25 022 особи одужали.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/441480-tajiland_rozpochinaje_vaktsinatsiju_vid_covid-19”

 

О нас

Украина криминальная — сайт для тех, кто решил узнать правду
Украина — криминальная страна, чего греха таить. Сегодня история страны и новейшая история уголовного мира, к сожалению, тесно переплетены. И для того, чтобы понять — надо читать. Читать много, но читать только правду, и ничего, кроме правды. Все реальные новости — только у нас!
На сайте «Украина криминальная» вы найдете не только расследования, сливы, компромат, но и чтиво для досуга. Только так вы сможете адекватно оценить и понять политику, экономику нашей страны, сделать правильные выводы и снять розовые очки, которые надели на вас СМИ, принадлежащие олигархам. Только у нас правда во всей ее красоте и неприглядности.
В последние годы утвердилось понятие о том, что элита страны под названием Украина — криминальная элита. Все лидеры Украины так или иначе связаны с криминалом — кто был авторитетом, а кто барыгой. Имеющий глаза — да увидит истину. А «Украина криминальная» станет для него ключем, которым он откроет двери восприятия реальности.