Меню пользователя

Вход

Для фігурантки справи про вбивство Шеремета Дугарь вимагають заставу: названа сума

Сторона обвинувачення подала клопотання про зміну запобіжного заходу військовій медсестрі Яні Дугарь, яка є однією з підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Об этом сообщает Компромат

Їй хочуть призначити заставу у розмірі 168 тисяч гривень, повідомив на своїй сторінці у Facebook адвокат Дугарь Денис Ломанов.

Звинувачення вимагало заставу для Яни Дугарь

Звинувачення вимагало заставу для Яни Дугарь

day.kyiv.ua

"Було вручено клопотання про зміну запобіжного заходу на заставу, згідно з яким сторона обвинувачення просить визначити заставу в розмірі 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 168 тис. грн", — уточнив адвокат.

Ломанов додав, що сторона захисту зібрала неспростовні докази невинуватості Дугарь, які будуть представлені в суді.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Журналіст Павло Шеремет був убитий 20 липня 2016 року в центрі Києва. Машину, в якій він перебував, підірвали за допомогою вибухового пристрою з дистанційним управлінням.


  • 12 грудня 2019 року поліція назвала підозрюваних в організації вбивства Шеремета.


  • Підозру за статтею 115 (Умисне вбивство) було висунуто музикантові, волонтеру і бійцю АТО Андрію Антоненку (Riffmaster), а також волонтерці й дитячій кардіохірургині Юлії Кузьменко. Волонтерку й військову медсестру Яну Дугарь запідозрили в тому, що перед убивством Шеремета вона проводила "розвідку", фотографуючи камери відеоспостереження недалеко від місця злочину.


  • Учасники АТО Інна Грищенко ("Пума") і її чоловік Владислав ("Буча") були затримані в іншій справі, але також є фігурантами розслідування вбивства Шеремета.


  • Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка заявив, що для передачі справи в суд необхідно зібрати додаткові докази.


  • Він 2 березня визнав, що у справі Шеремета все ще немає нової інформації. Розслідування фактично зупинилося.


  • Офіс генерального прокурора продовжив терміни досудового розслідування у справі вбивства журналіста ще на два місяці – до 12 червня.


  • Поліція завершила розслідування щодо підозрюваних.


  • 21 травня з’явилась інформація, що підозрюваним у справі про вбивство Шеремета – Кузьменко, Антоненку та Дугарь – змінили підозри.


Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Вбивство Павла Шеремета" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/dlya-figurantki-spravi-pro-vbivstvo-sheremeta-dugar-vimagayut-zastavu-nazvana-suma.htm”

24 ТОП

 

О нас

Украина криминальная — сайт для тех, кто решил узнать правду
Украина — криминальная страна, чего греха таить. Сегодня история страны и новейшая история уголовного мира, к сожалению, тесно переплетены. И для того, чтобы понять — надо читать. Читать много, но читать только правду, и ничего, кроме правды. Все реальные новости — только у нас!
На сайте «Украина криминальная» вы найдете не только расследования, сливы, компромат, но и чтиво для досуга. Только так вы сможете адекватно оценить и понять политику, экономику нашей страны, сделать правильные выводы и снять розовые очки, которые надели на вас СМИ, принадлежащие олигархам. Только у нас правда во всей ее красоте и неприглядности.
В последние годы утвердилось понятие о том, что элита страны под названием Украина — криминальная элита. Все лидеры Украины так или иначе связаны с криминалом — кто был авторитетом, а кто барыгой. Имеющий глаза — да увидит истину. А «Украина криминальная» станет для него ключем, которым он откроет двери восприятия реальности.