Меню пользователя

Вход

НБУ стурбований через безпеку Гонтаревої та її сім’ї

Національний банк України

Правління Національного банку України занепокоєне останніми інцидентами, які сталися з екс-головою НБУ Валерією Гонтаревою та її сім’єю у Лондоні та Києві. Об этом сообщает szao-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як наголошується у заяві правління НБУ, розміщеному у Facebook, ці випадки можуть свідчити про наявність організованого та цілеспрямованого психологічного та фізичного тиску на колишню голову НБУ.

Ми розцінюємо це як реальну загрозу особистій недоторканності посадовців регулятора, які здійснювали та продовжують здійснювати реформи фінансового сектору, і намагання в такий спосіб підірвати спроможність центрального банку виконувати своє призначення -забезпечувати цінову та фінансову стабільність як фундаменту для стійкого економічного зростання",
– наголосили у НБУ.

Правління НБУ також закликало правоохоронні органи забезпечити проведення оперативного неупередженого розслідування цих інцидентів та притягнути винуватців до відповідальності, забезпечити захист життя та здоров’я екс-голови НБУ, поточного керівництва і співробітників НБУ.

Як відомо, у центрі Києва в ніч на 5 вересня облили бензином та спалили автомобіль Audi, зареєстрований на невістку колишньої глави НБУ Валерії Гонтаревої, яку також звати Валерія Гонтарева.

Валерію Гонтареву 26 серпня в Лондоні на пішохідному переході збив автомобіль. Вона отримала переломи різного ступеню важкості та перебуває у лікарні. Проте життю колишньої чиновниці нічого не загрожує.

У Києві спалили автомобіль родини Гонтаревої: відео

Чим відома Валерія Гонтарева?Була головою Національного банку України з 2014 до 2018 року. За її перебування на посаді відбулась націоналізація "Приватбанку".

З жовтня 2018 року Гонтарева живе в Лондоні, де працює в Інституті міжнародних відносин Лондонської школи економіки.

На початку серпня 2019 року Генпрокуратура викликала Гонтареву на допит як підозрювану у справі про легалізацію угрупованням олігарха Сергія Курченка грошей оточення президента-втікача Віктора Януковича. Проте Гонтарева заявила, що не піде на допит, натомість чекає на слідчих у Лондоні. Печерський райсуд Києва дозволив примусово привести Гонтареву на допит у ДБР у межах розслідування справи про зловживання службовими повноваженнями.

Перед цим екс-власник "Приватбанку" Ігор Коломойський заявляв, що готовий організувати приліт Гонтаревої в Україну у приватному порядку. На це Гонтарева сказала, що вважає заяву олігарха погрозою.


Джерело статті: “http://24tv.ua/nbu_sturbovaniy_cherez_bezpeku_gontarevoyi_ta_yiyi_simyi_n1201338”

24 ТОП

 

О нас

Украина криминальная — сайт для тех, кто решил узнать правду
Украина — криминальная страна, чего греха таить. Сегодня история страны и новейшая история уголовного мира, к сожалению, тесно переплетены. И для того, чтобы понять — надо читать. Читать много, но читать только правду, и ничего, кроме правды. Все реальные новости — только у нас!
На сайте «Украина криминальная» вы найдете не только расследования, сливы, компромат, но и чтиво для досуга. Только так вы сможете адекватно оценить и понять политику, экономику нашей страны, сделать правильные выводы и снять розовые очки, которые надели на вас СМИ, принадлежащие олигархам. Только у нас правда во всей ее красоте и неприглядности.
В последние годы утвердилось понятие о том, что элита страны под названием Украина — криминальная элита. Все лидеры Украины так или иначе связаны с криминалом — кто был авторитетом, а кто барыгой. Имеющий глаза — да увидит истину. А «Украина криминальная» станет для него ключем, которым он откроет двери восприятия реальности.