Меню пользователя

Вход

Зеленський сподівається, що через рік «цієї війни не буде»

Президент України Володимир Зеленський — Зеленський сподівається, що через рік «цієї війни не буде»
Президент України Володимир Зеленський
Глава держави виступає за продовження Мінського процесу з врегулювання ситуації на Донбасі Об этом сообщает arskmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент України Володимир Зеленський сподівається, що через рік війни на Донбасі вже не буде.


На брифінгу в понеділок у Києві після завершення саміту Україна-ЄС, відповідаючи на запитання про кроки України щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, одним із моментів Зеленський позначив питання пенсій і соцвиплат.


Президент нагадав, що для отримання пенсій в Україні переселенці з окупованих територій не можуть перебувати там більше ніж 60 днів.


«Ми запропонували наступний крок: давайте розширимо можливість людям бути людьми. Ми запропонували термін в один рік, хоча я дуже сподіваюся, що через рік у нас вже не буде цієї війни», — наголосив він.


Зеленський також зазначив, що потрібен чіткий перелік тих продуктів і товарів, які не можна провозити між підконтрольною і непідконтрольною Україні територіями Донбасу, щоб полегшити життя громадянам, які «не грають у політичні ігри» й опинилися в скрутному становищі.


Також сьогодні Зеленський заявив, що міст у Станиці Луганській можуть побудувати впродовж місяця. За його словами, зараз очікується демонтаж бетонних конструкцій зі сторони бойовиків.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zelenskiy-spodivajetsya-shcho-cherez-rik-cijeji-viyni-ne-bude-608212.html”

24 ТОП

 

О нас

Украина криминальная — сайт для тех, кто решил узнать правду
Украина — криминальная страна, чего греха таить. Сегодня история страны и новейшая история уголовного мира, к сожалению, тесно переплетены. И для того, чтобы понять — надо читать. Читать много, но читать только правду, и ничего, кроме правды. Все реальные новости — только у нас!
На сайте «Украина криминальная» вы найдете не только расследования, сливы, компромат, но и чтиво для досуга. Только так вы сможете адекватно оценить и понять политику, экономику нашей страны, сделать правильные выводы и снять розовые очки, которые надели на вас СМИ, принадлежащие олигархам. Только у нас правда во всей ее красоте и неприглядности.
В последние годы утвердилось понятие о том, что элита страны под названием Украина — криминальная элита. Все лидеры Украины так или иначе связаны с криминалом — кто был авторитетом, а кто барыгой. Имеющий глаза — да увидит истину. А «Украина криминальная» станет для него ключем, которым он откроет двери восприятия реальности.