Меню пользователя

Вход

Якщо б кожен кандидат зробив бодай невеличку корисну справу для міста, Чернівці стали би набагато кращими, – Василь Продан

Ремонт на Щербанюка показав: для вмотивованої та згуртованої громади немає нічого неможливого. Адже чернівчани побачили, що ремонти доріг можна проводити швидко, якісно, не затягуючи їх на місяці та роки. Про це у програмі «З перших вуст» на радіо «Буковинська хвиля 100 ФМ» розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан. Об этом сообщает pressa-online.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Приклад вулиці Щербанюка став показовим. Вважаю, що громаді на цьому не треба зупинятися. Необхідно продовжувати проявляти таку ініціативність, не чекаючи, доки влада візьметься за роботу», – каже В. Продан.


За його словами, хтось може розцінювати участь народного депутата у цьому процесі, як піар. Та з іншого боку, це той час, коли всі кандидати демонструють свої можливості:


«Це чудова нагода для кожного кандидата показати, чого він вартий. Хтось може лише говорити, а хтось одразу береться до реальних справ. Це стало наочною демонстрацією того, як людина може організувати роботу, згуртувати громаду та завершити все це в стислі терміни. Якщо б кожен з 21 кандидата зробив бодай невеличку корисну справу для міста, Чернівці стали би набагато кращими», – каже секретар міської ради.


Джерело: «Чернівецький промінь»Джерело статті: “https://times.cv.ua/2019/07/04/yakscho-b-kozhen-z-21-kandydata-zrobyv-bodaj-nevelychku-korysnu-spravu-dlya-mista-chernivtsi-staly-by-nabahato-kraschymy-vasyl-prodan/”

24 ТОП

 

О нас

Украина криминальная — сайт для тех, кто решил узнать правду
Украина — криминальная страна, чего греха таить. Сегодня история страны и новейшая история уголовного мира, к сожалению, тесно переплетены. И для того, чтобы понять — надо читать. Читать много, но читать только правду, и ничего, кроме правды. Все реальные новости — только у нас!
На сайте «Украина криминальная» вы найдете не только расследования, сливы, компромат, но и чтиво для досуга. Только так вы сможете адекватно оценить и понять политику, экономику нашей страны, сделать правильные выводы и снять розовые очки, которые надели на вас СМИ, принадлежащие олигархам. Только у нас правда во всей ее красоте и неприглядности.
В последние годы утвердилось понятие о том, что элита страны под названием Украина — криминальная элита. Все лидеры Украины так или иначе связаны с криминалом — кто был авторитетом, а кто барыгой. Имеющий глаза — да увидит истину. А «Украина криминальная» станет для него ключем, которым он откроет двери восприятия реальности.