Меню пользователя

Вход

«КРАСА КРАЇНИ 2019» – найграндіозніше свято краси та жіночності

Вже 14 червня 2019 на сцені столичного Національного академічного театру оперети відбудеться найграндіозніше свято краси та жіночності – перший Загальнонаціональний конкурс «КРАСА КРАЇНИ 2019». 15 красунь з усіх куточків України будуть змагатися за звання тієї, хто гідна носити почесний титул «КРАСА КРАЇНИ», і саме вона представить вже у грудні нашу державу на світовому найпрестижнішому конкурсі «Місіс Земна Куля 2019» (MrsGlobe 2019) в китайському місту Шеньжені.

«Ми по праву можемо називатися народним конкурсом, оскільки у виборі переможниці приймають участь саме українці, які віддають свої голоси за ту жінку, яку вони вважають найгіднішою. Ми не маємо відборів та кастингів, у нас все прозоро і доступно. Це і є нашою головною відміною від багатьох існуючих конкурсів краси» – відмічає організатор та головний продюсер проекту, Перша віце Місіс Земна куля 2018 Ірина Келлер. І справді, кожна жінка України, не зважаючи на її фізичні параметри, або соціальний статус вже завтра може стати народною Королевою, та заявити про себе усій країні.

Зараз фіналістки проекту проходять підготовку до самого важливого дня в рамках проведення «Марафону краси», де вони відвідують уроки хореографії від відомої міжнародної школи танців ArthurMurey, психологічні тренінги, консультації з відомими дієтологами, коучами, працюють зі спеціалістами UkrainianAesthetics у сфері косметології та багато іншого.

Наразі триває підготовка до феєричного Суперфіналу. Відомо, що захід відвідає вся  культурна еліта країни, а також багато дипломатичних гостей, відомі політики, представники вітчизняного бізнесу, громадські діячі та українські спортсмени. Режисер-постановник проекту, легендарний композитор та продюсер Роман Загороднюк задіяв до фінального шоу таких відомих та талановитих людей, як хореограф Денис Христюк, співачка Ксенія Ельтухі, співак – переможець Х-фактору Дмитро Бабак та інші. Ведучими заходу стануть неперевершена Надія Мейхер та харизматичний красень Богдан Трибой. Ексклюзивним глянцевим партнером проекту виступив журнал UkrainianPeople.

Квитки на захід можна придбати на kontramarka.ua.

Зі всіма новинами можна ознайомитись на офіційному сайті проекту www.krasakrainy.com, або на сторінках конкурсу в соціальних мережах.

24 ТОП

 

О нас

Украина криминальная — сайт для тех, кто решил узнать правду
Украина — криминальная страна, чего греха таить. Сегодня история страны и новейшая история уголовного мира, к сожалению, тесно переплетены. И для того, чтобы понять — надо читать. Читать много, но читать только правду, и ничего, кроме правды. Все реальные новости — только у нас!
На сайте «Украина криминальная» вы найдете не только расследования, сливы, компромат, но и чтиво для досуга. Только так вы сможете адекватно оценить и понять политику, экономику нашей страны, сделать правильные выводы и снять розовые очки, которые надели на вас СМИ, принадлежащие олигархам. Только у нас правда во всей ее красоте и неприглядности.
В последние годы утвердилось понятие о том, что элита страны под названием Украина — криминальная элита. Все лидеры Украины так или иначе связаны с криминалом — кто был авторитетом, а кто барыгой. Имеющий глаза — да увидит истину. А «Украина криминальная» станет для него ключем, которым он откроет двери восприятия реальности.