Меню пользователя

Вход

Коломийська райрада підтримала звернення щодо законів про 10% за розмитнення авто

Коломийська районна рада звернеться до голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо забезпечення якнайшвидшого розгляду законопроектів, які передбачають на три роки розмитнення автомобілів за ставкою 10% та принесуть в держбюджет 23 мільярди гривень.


За відповідне звернення депутати одноголосно проголосували на сьогоднішній сесії. Об этом сообщает pg12.in.ua со ссылкой на СМИ.

Йдеться про закони № 9518 та № 9519, які зареєстрував у Верховній Раді народний депутат України, кандидат в Президенти від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко. Вони спрямовані на створення умов для доступності придбання автомобілів громадянами України.

«Тішить те, що всі депутати свідомі того, що ці законопроекти є вигідними для українців. А тому об’єднались і проголосували за таке звернення», – говорить депутат Коломийської райради Іван Явдошняк.

Відзначимо, що до написання законів № 9518 та № 9519 долучилось 80 громадських організацій і понад 10 000 людей з цілої України.

«Зараз нам з вами потрібно максимально згуртуватися, щоб дотиснути вище керівництво держави, аби вони почули нашу Волю та ухвалити закон. Злочинна бездіяльність влади – це позбавлення людей їхньої власності та недоотримання бюджетом понад 23 мільярдів гривень, які держава отримає внаслідок розмитнення автомобілів!» – говорить нардеп, кандидат в Президенти Юрій Дерев’янко.

Окрім того, звернення щодо підтримки законів Юрія Дерев’янка про 10% за розмитнення авто та якнайшвидшого розгляду їх Верховною Радою попередньо прийняли також Івано-Франківська обласна та Надвірнянська районна ради.

Політична рекламаДжерело статті: “https://kurs.if.ua/news/kolomyyska_rayrada_pidtrymala_zvernennya_shchodo_zakoniv_pro_10_za_rozmytnennya_avto_73655.html”

24 ТОП

 

О нас

Украина криминальная — сайт для тех, кто решил узнать правду
Украина — криминальная страна, чего греха таить. Сегодня история страны и новейшая история уголовного мира, к сожалению, тесно переплетены. И для того, чтобы понять — надо читать. Читать много, но читать только правду, и ничего, кроме правды. Все реальные новости — только у нас!
На сайте «Украина криминальная» вы найдете не только расследования, сливы, компромат, но и чтиво для досуга. Только так вы сможете адекватно оценить и понять политику, экономику нашей страны, сделать правильные выводы и снять розовые очки, которые надели на вас СМИ, принадлежащие олигархам. Только у нас правда во всей ее красоте и неприглядности.
В последние годы утвердилось понятие о том, что элита страны под названием Украина — криминальная элита. Все лидеры Украины так или иначе связаны с криминалом — кто был авторитетом, а кто барыгой. Имеющий глаза — да увидит истину. А «Украина криминальная» станет для него ключем, которым он откроет двери восприятия реальности.