Меню пользователя

Вход

Сотні трупів: Українці занепокоєні незрозумілою масовою загибеллю тварин

В Якимівському районі Запорізької області сталася масова загибель птахів і тварин.

Об этом сообщает moto-by.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сотні трупів граків, фазанів, куріпок, ворон, "червонокнижних" хижаків — канюк мохноногих і канюк звичайних були виявлені 7 березня місцевими мисливцями біля полів з ріпаком в районі села Лиманське, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Пізніше з’ясувалося, що і в інших місцевостях району також масово гинуть птахи, а також тварини — лисиці і собаки.

На думку мисливців, причиною мору тварин може бути зерно зеленого кольору, що застосовується аграріями для боротьби з гризунами, яке виявлено в місцях масової загибелі птахів.

Поліцейський патруль Кирилівського підвідділу Мелітопольського відділу поліції зафіксував факт загибелі птахів і тварин. Ведеться слідство. Якимівська ветеринарна служба також проводить власне розслідування інциденту.

Місцеві мисливці також заявили, що подібні випадки відбуваються в районі не в перший раз, і заявили місцевої влади, що стурбовані безконтрольним використанням отрутохімікатів аграріями, що загрожує життю не тільки тварин і птахів, а й людей.Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/sotni-trupiv-ukraintsi-zanepokoieni-nezrozumiloiu-masovoiu-zahybelliu-tvaryn-270498.html”

24 ТОП

 

О нас

Украина криминальная — сайт для тех, кто решил узнать правду
Украина — криминальная страна, чего греха таить. Сегодня история страны и новейшая история уголовного мира, к сожалению, тесно переплетены. И для того, чтобы понять — надо читать. Читать много, но читать только правду, и ничего, кроме правды. Все реальные новости — только у нас!
На сайте «Украина криминальная» вы найдете не только расследования, сливы, компромат, но и чтиво для досуга. Только так вы сможете адекватно оценить и понять политику, экономику нашей страны, сделать правильные выводы и снять розовые очки, которые надели на вас СМИ, принадлежащие олигархам. Только у нас правда во всей ее красоте и неприглядности.
В последние годы утвердилось понятие о том, что элита страны под названием Украина — криминальная элита. Все лидеры Украины так или иначе связаны с криминалом — кто был авторитетом, а кто барыгой. Имеющий глаза — да увидит истину. А «Украина криминальная» станет для него ключем, которым он откроет двери восприятия реальности.