Меню пользователя

Вход

Суд виправдав колишнього "міністра вугілля ЛНР"


Суд в Кремінній Луганської області виправдав колишнього депутата міської ради Первомайська та фейкового "міністра вугільної промисловості і енергетики ЛНР" Сергія Баранова

Його звинувачували в причетності до створення терористичної організації, повідомляє "5 канал"

За даними слідства, в період з травня по серпень 2014 року Баранов займав посаду "міністра вугільної промисловості ЛНР". Сторона звинувачення вимагала засудити підслідного до 10 років ув’язнення.

Як стверджує підозрюваний, на посаду "міністра вугільної промисловості ЛНР" він був призначений "силою" після викрадення бойовиками в червні 2014 року. За його словами, перебуваючи в полоні він дізнався про загрозу життю його дружині, яка нібито була викрадена бойовиками з метою схилити Баранова до виконання обов’язків "міністра".

Свою провину він заперечує.

"А до чого тут я? Не встановлено, яким чином відбулося узгодження, мало це документарну або бездокументарну форму, хто запропонував участь у терористичній організації на відповідній посаді, не зазначено дату, номер, особу, яка видала відповідний документ про призначення", — заявив Баранов на засіданні суду.

Відзначається, що відеодокази допиту двох свідків суд не взяв до уваги. Сторона звинувачення оперувала відеозаписами підконтрольних "ЛНР" ЗМІ, в ефірах яких Баранов виступає в якості "міністра".

Слідчі дії в даному виробництві тривали 26 місяців. За цей час двічі змінювалися прокурори і чотири рази — склад суддівської колегії. Розгляд було перенесено з Сватове в Кремінній районний суд, який виправдав Баранова, пославшись на брак доказів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2017/06/01/nedostatno_dokaziv_sud_vypravdav_eks_quotministra_vugillyaquot_quotlnrquot”

24 ТОП

 

О нас

Украина криминальная — сайт для тех, кто решил узнать правду
Украина — криминальная страна, чего греха таить. Сегодня история страны и новейшая история уголовного мира, к сожалению, тесно переплетены. И для того, чтобы понять — надо читать. Читать много, но читать только правду, и ничего, кроме правды. Все реальные новости — только у нас!
На сайте «Украина криминальная» вы найдете не только расследования, сливы, компромат, но и чтиво для досуга. Только так вы сможете адекватно оценить и понять политику, экономику нашей страны, сделать правильные выводы и снять розовые очки, которые надели на вас СМИ, принадлежащие олигархам. Только у нас правда во всей ее красоте и неприглядности.
В последние годы утвердилось понятие о том, что элита страны под названием Украина — криминальная элита. Все лидеры Украины так или иначе связаны с криминалом — кто был авторитетом, а кто барыгой. Имеющий глаза — да увидит истину. А «Украина криминальная» станет для него ключем, которым он откроет двери восприятия реальности.