Меню пользователя

Вход

Яценюк про рішення Стокгольмського суду: Трирічна битва з «Газпромом» закінчилася перемогою справедливості

Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк
Яценюк підкреслив, що «Нафтогаз» довів правоту України, незважаючи на суперечливі положення контракту


Екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що відчуває гордість за те, що у 2014 році Україна ухвалила правильне рішення йти до Стокгольмського арбітражу.


«Майже трирічна битва з «Газпромом» закінчилася перемогою справедливості і України», — написав на своїй сторінці у Facebook лідер партії «Народний фронт».


Він підкреслив, що «Нафтогаз» довів правоту України, незважаючи на суперечливі положення контракту: «У нього навмисно було закладено багато «сірих нюансів».


«Раніше ми ухвалили стратегічне рішення і відмовилися від постачання газу напряму з Росії. Кремль втратив можливість для шантажу і примусу України до виконання невигідного контракту», — наголосив лідер «Народного фронту».


Правильні політичні кроки, а сьогодні і рішення Стокгольмського арбітражу, дають нам можливість не купувати зайві обсяги газу за найвищою у Європі ціною, написав він.


«Завдяки вольовим рішенням нам вдалося переламати ситуацію на нашу користь. Це означає, що наша стратегія щодо кремлівського «Газпрому» була правильною. Енергетична незалежність від Росії – це одна з ключових передумов суверенітету України», — підкреслив Арсеній Яценюк.


Нагадаємо, перебуваючи на посаді прем’єр-міністра України Арсеній Яценюк 16 червня 2014 року доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості України, Міністерству юстиції України, Міністерству закордонних справ України і НАК «Нафтогаз України» вжити всіх заходів для захисту національних інтересів в Стокгольмському суді.


Як відомо, сьогодні Стокгольмський арбітраж повністю відхилив вимоги принципу «бери або плати» «Газпрому» за контрактом на постачання газу від 2009 року.


Читайте також статтю: Чи час святкувати перемогу? Рішення Стокгольмського арбітражу: усі деталі


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/yacenyuk-pro-rishennya-stokgolmskogo-sudu-tririchna-bitva-z-gazpromom-zakinchilasya-peremogoyu-spravedlivosti--417994.html”

24 ТОП

 

О нас

Украина криминальная — сайт для тех, кто решил узнать правду
Украина — криминальная страна, чего греха таить. Сегодня история страны и новейшая история уголовного мира, к сожалению, тесно переплетены. И для того, чтобы понять — надо читать. Читать много, но читать только правду, и ничего, кроме правды. Все реальные новости — только у нас!
На сайте «Украина криминальная» вы найдете не только расследования, сливы, компромат, но и чтиво для досуга. Только так вы сможете адекватно оценить и понять политику, экономику нашей страны, сделать правильные выводы и снять розовые очки, которые надели на вас СМИ, принадлежащие олигархам. Только у нас правда во всей ее красоте и неприглядности.
В последние годы утвердилось понятие о том, что элита страны под названием Украина — криминальная элита. Все лидеры Украины так или иначе связаны с криминалом — кто был авторитетом, а кто барыгой. Имеющий глаза — да увидит истину. А «Украина криминальная» станет для него ключем, которым он откроет двери восприятия реальности.